Jaka jest wydajność filtra w butelce filtrującej?

butelka termiczan dafi temperatura
Jak długo butelka termiczna utrzymuje temperaturę?
2 sierpnia 2019
filtry przeplywowe dafi
Gdzie zamontować filtr wody?
18 sierpnia 2019
Pokaż wszystkie
Jaka jest wydajność filtra w butelce filtrującej

Należy zauważyć, iż butelki filtrujące firmy Dafi stały się ostatnio niezwykle popularne. Trzeba podkreślić, iż jest to bardzo przydatny produkt, który dzięki swoim niewielkim rozmiarom, a także poręczności możemy wszędzie ze sobą zabrać. Bardzo często z butelek filtrujących korzystają sportowcy, a także osoby, które sporo czasu spędzają po za domem. Zwróćmy uwagę, że głównym atutem produktów firmy Dafi, który jest szczególnie doceniany przez klientów jest wydajność butelki. Warto dodać, iż butelka ta została zaprojektowana dla osób, ceniących rolę regularnego nawadniania organizmu, a także uprawiających sport oraz praktykujących zdrowy styl życia. Butelka ta ma za zadanie: usuwanie nieprzyjemnego smaku oraz zapachu chloru z wody kranowej. Co ważne, nie niszczy ona minerałów wody.

Butelka filtrująca firmy Dafi

Jak wiadomo, poręczna butelka filtrująca firmy Dafi to butelka przeznaczona do wielokrotnego użytku. Warto dodać, iż została ona wyposażona w specjalny filtr, który jest wymienny i który pozwala usunąć smak, a także zapach chloru z wody kranowej. Co ważne, butelka ta jest bezpieczna dla naszego zdrowia, a więc mogą jej używać dorośli, a nawet dzieci. Mamy możliwość zakupu takiej butelki w 3 różnych pojemnościach. Butelka o najmniejszej pojemności to butelka 0,3 litra, jest ona dedykowana dla najmłodszych. Kolejna, to butelka o pojemności 0,5 litra, jest to butelka, którą możemy bez żadnego problemu, z uwagi na swój niewielki rozmiar praktycznie wszędzie ze sobą zabrać – między innymi na spacer bądź też do pracy. Największa z nich to butelka o pojemności 0,7 litra, które znakomicie sprawdzi się na siłowni bądź też w czasie podróży. Zauważmy, że butelka filtrująca firmy Dafi idealnie sprawdza się praktycznie w każdej sytuacji, a dodatkowo całkiem dobrze leży w dłoni.  Dzięki tej butelce filtrującej wodę, która wyróżnia się smakiem oraz składem w stosunku do wody kranowej.

Na ile wystarcza filtr w butelce filtrującej?

Warto dodać, że żywotność filtra, znajdującego się w opisywanej butelce filtrującej, to 300 filtrowań – taką informację podaje producent. Można więc rzec, że pozwala to na uzyskanie około 150 litrów wody, co stanowi około 100 dużych butelek wody. Co więcej, wystarczalność jednego takiego filtra zależy od ilości, a także częstotliwości filtrowanej wody. Trzeba zauważyć, iż po zużyciu filtra w butelce mamy możliwość dokupienia dodatkowych dwóch filtrów razem z nowym ustnikiem bądź też możemy zamiast tego, zakupić butelkę z dodatkowymi filtrami oraz ustnikiem.